Co si zvolíte? Lehkost a radost nebo tíhu a smutek?

Znáte ten pocit, když věci jdou ztuha, nedaří se, všechno se sype a výsledkem toho jste naštvaní, smutní nebo zlí na své nejbližší? Tak rádi byste to změnili a možná jste už na sobě hodně zapracovali. Jenže to pořád není ono. Co když si stačí vědomě zvolit? Zvolit si lehkost a radost. Propustit, co nám neslouží. Opravdu je to tak jednoduché, jak se to zdá?

Moje osobní zkušenost

Mám za sebou 10 sezení Access Bars®. První z nich se moc nepovedlo. Manžel se tehdy vrátil z kurzu, kde se tuto metodu naučil. Měla jsem zrovna těžké období, snažila se rozjet své podnikání, do toho byla mámou na plný úvazek a měla jasnou představu, jak věci mají být. Jenže se mi moc nedařilo v žádné oblasti. Mé tělo bylo vyčerpané, naložila jsem si toho na sebe moc. Tak jsem si v naději, že se to uvolní, nechala od manžela spustit body na hlavě, které měly vše rozpustit, zatímco jsem ležela a nic nedělala. Už tohle byla pro mě výzva.

V polovině jsme to museli přerušit, protože se vzbudila dcera a dožadovala se mě. Dokončili jsme to a začaly se dít věci! Přesně podle mého záměru se to uvolnilo, ale jen tak, abych viděla příčinu svých problémů a vyčistila ji, samo to neodešlo. Bylo dobré udělat alespoň 3 sezení, tak jsem souhlasila a dala tomu šanci. Upřímně jsem tehdy byla ráda za metodu RUŠ, kterou se mi povedlo vyplavené věci vyřešit.

Můj první dojem z Access Bars®? Tohle není pro mě. Jak může něco odejít, když neznám příčinu a nijak se na tom nepodílím? Jen tak si ležím, on něco dělá na mé hlavě, sice cítím brnění a horkost, ale to je všechno. Moje silná potřeba mít věci pod kontrolou, pochopit je a řídit tehdy tuto metodu odsoudila jako pro mě nefunkční.

Volím si lehkost

Uběhl půl rok a já se ocitla na kurzu Acces Bars® a stala se certifikovanou praktičkou této metody. Zavolala si mě a mé tělo i přes odpor rozumu toto volání vyslyšelo. Objevila jsem svou schopnost pracovat s energiemi a rozpouštět lidem bloky jen tím, že jsem. Uznala jsem tyto své dary a zvolila si lehkost a jednoduchost.

Přesně takové Acces Bars® je. Lehké a jednoduché. A to bylo pro mě tak těžké přijmout. Musel dozrát čas. Když jsem pak zjistila, že tohle je jen jeden z prostředků Access Conciousness®, byla jsem nadšená a chtěla víc.

Od září 2018, kdy jsem absolvovala první kurz, se můj život zásadně změnil.

Objevila jsem svět nových možností, svět volby, svět, kde jsem Tvůrcem svého života.

Každý den si mohu vybrat prožívat život v lehkosti a radosti, každý den je pro mě oslavou.

Zvolte si i vy

S manželem vás srdečně zveme k objevení tohoto kouzelného světa. Vydejte se s námi na cestu lehkosti, hravosti, radosti, na cestu vědomí a vědění. Všechno to v sobě totiž už máte, stačí to jen vytáhnout na povrch a nechat se inspirovat, co všechno je možné.

Pokud jste se rozhodli pro změnu a čtete nyní tyto řádky, vězte, že už první sezení Access Bars® může mít pro vás velký význam. Pokud to tak cítíte, jste připraveni. Připraveni na změnu, která může být lehká a radostná. Nechte si spustit barsy buď mnou nebo mým manželem. Co si ze sezení odnesete, je na vás. Nakolik tomu budete otevřeni, tolik dostanete. V nejhorším případě obdržíte skvělou masáž, v nejlepším případě se zcela změní váš život.

Těší nás, že můžeme být prostředníky tak úžasné změny životů, kterou sem k nám nástroje Access Conciousness® přináší. Buďte s námi i nadále ve spojení a nechte se inspirovat, co všechno je možné – třeba na našem facebooku, kde najdete jednoduché nástroje, které můžete zařadit do svého běžného života už nyní a pocítit na sobě okamžitou změnu reality.

Relax pro těhotné

Skvělá zpráva je, že sezení Acces Bars® je velmi vhodné i pro těhotné ženy. Uvolňuje různá dogmata, které jsme si o přivádění potomků na svět nasbíraly, rozpouští strachy a obavy spojené nejen s porodem, umožňuje těhotenstvím proplout na vlně lehkosti a radosti, v plné síle. Je to také výborná forma odpočinku, při které žena přijímá životadárnou energii, což je v těhotenství velmi žádané. Více si o Bars a těhotenství můžete přečíst tady.

Lenka Pánková
Lenka je terapeutka s duší léčitelky, inspirující žena a šťastná máma, která přispívá tím, co umí a co prožila k tomu, aby ženy rodily děti v lásce, radosti, harmonii a klidu. Pomáhá ženám postavit se do své síly, napojit se na své tělo, dítě a přírodu, probudit vědomí a prožít tak porod jako nádherný zážitek na celý život. Příběh Lenky o cestě k vědomému těhotenství a porodu si můžete přečíst tady. Lenka je autorkou e-booku zdarma Jak rodí Bohyně a 5 kroků k vysněnému porodu.

Líbí se vám moje články? Rádi byste dostávali na svůj e-mail upozornění vždy, když vytvořím další?
Přihlašte se k zasílání inspirace z oblasti přirozeného životního stylu a buďte mezi prvními, kdo si ji bude číst!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů