Access Bars® sezení

Kolik lehkosti a radosti pozvete do svého života?

Kdy jste si naposledy dopřáli něco opravdu jen a jen pro sebe?

Nic nedělat, jen tak být, uvolnit se, odpočinout si?

Možná TEĎ je ten čas to udělat...

Co takhle spojit příjemný odpočinek s propuštěním toho, co vám neslouží, co vás trápí, co vás zatěžuje
a pozvat do života více lehkosti a radosti, stát se tvůrcem svého života?

Pokud je vaše odpověď ANO, čtěte dál...

Prožívám teď v životě tolik lehkosti a radosti, každý den je pro mě oslavou. Nástroje Access Conciousness® mi změnily život. I předtím jsem žila šťastný život, ale v rámci určitých možností. Po absolvování kurzu Access Bars® se otevřely hranice mého bytí a můj život tak dostal zcela nový nečekaný rozměr. I dnes se stále ptám: "Jak se to ještě zlepší a co všechno je možné?" Jsem vděčná, že mám v rukou nástroj, který přispěje k více vědomí každého, kdo se pro to rozhodne.
Lenka PánkováAccess Bars® facilitátorka

A teď si to představte...

... rozhodli jste se pustit do svého života více vědomí, ležíte pohodlně na lehátku a necháváte si jemným dotykem aktivovat na své hlavě body, které lehce a snadno uvolní vše, co už vám neslouží a je připraveno odejít.

Dostáváte se do stavu příjemné relaxace, necháváte své tělo přijímat a dovolujete mu rozhodnout se, co si nechá a co ne. Po hodině sezení vnímáte, že se cítíte jinak - lehce, radostně, otevírají se vám nové volby a možnosti.

Co je to Access Bars®?

  • Access Consciousness® je soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více. Umožňuje lidem vědět, že vědí. Je to vždy o vás, jen vy víte, co je vaše pravda a co pro vás funguje.
  • Access Bars® je jedním z nástrojů, který působí na naše myšlenky, pocity a emoce. Jejich uvolněním nám umožní prožívat život na základě vnímání, vědomí, bytí a přijímání.
  • V této realitě je pro nás vše připraveno, jen to přes svá přesvědčení, omezení, dogmata, soudy, strachy a traumata nevidíme a nevnímáme. Určujeme, rozhodujeme, hodnotíme a děláme závěry, co a jak přijmeme. Sezení Bars toto vše rozpouští.
  • Během sezení se postupně dotýkáme 32 bodů (tzv. barů) na hlavě, v nichž jsou shromážděny všechny myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Dotyk spustí proces, který je podobný zmáčknutí tlačítka DELETE na počítači, tedy vymazává nepotřebné věci, které se následně už nevrací.
  • Je doporučeno absolvovat alespoň 3 sezení. V nejhorším případě se budete cítit, jako byste obdrželi úžasnou masáž. V nejlepším případě se vám změní život s absolutní lehkostí v něco mnohem většího.
V nástrojích Access Conciousness® jsem našel lehkost a radost, které mi ostatní metody nepřinášely. Vše je tak jednoduché, že to zvládnou i děti. Dlouho jsem usiloval o to, jak si řídit své myšlenky a tím i celý svůj život. Přes různé knihy, nahrávky, kurzy, masáže a meditace jsem přišel k Access Bars® a zažil efektivní uvolnění těla i mysli bez složitostí a námahy.
David PánekAccess Bars® praktik

Pro koho je Access Bars®?

Pro ty, kteří se rozhodli pro změnu ve svém životě.

Pro ty, kteří chtějí využít daru, kterým sami jsou.

Pro ty, kteří cítí, že možné je více.

S čím vám pomůže?

Zlepšení spánku, více energie, hluboké uvolnění, klid mysli, rozpuštění bloků, zlepšení učení ...

Zlepšení v oblasti zdraví, vztahů, peněz, sexuality, strachu, stresu ...

Velmi vhodné pro těhotné a pro děti, pro celkové zklidnění a uvolnění.

Sezení Access Bars®

Cena1 800 Kč / 1 sezení
PrakticiLenka Pánková

David Pánek

Trvání60 - 80 minut
Místo‣ Brandýs n. L. - Stará Boleslav

‣ Rožnov pod Radhoštěm

Objednání

Nejprve se nalaďte na své tělo a zeptejte se ho, u koho chce sezení bars absolvovat. Zda u Lenky nebo u Davida. Vybírejte intuitivně.

Potom buď zavolejte na telefon 725 173 409 (Lenka), 773 952 529 (David) nebo nám pošlete e-mail na access@lenkapankova.cz. Společně najdeme vhodný termín.

Chcete více? Třeba se rovnou Access Bars® naučit na kurzu?

Podívejte se na kompletní nabídku našich služeb >>>

Těšíme se, kolik vědomí spolu probudíme!

Lenka a David