Přináším léčení a poselství Bytostí světla

Sedím v křesle, poslouchám meditační hudbu, napojuji se na Zemi a otevírám svůj kanál, skrze který začíná proudit energie Bytostí světla. Spouštím andělské léčení. V rukou vnímám příval energie. Přichází mi obraz tisíce srdcí, které bijí jako jedno. Vnímám každého, kdo je součástí a všechny jako jeden celek. Jsme propojení.

Posílám lásku do každého srdce, které je otevřené a přijímá. Taky v této době tolik potřebnou péči, mateřskou něhu, obejmutí, pocit bezpečí a naději. Jsem naplněna vděčností za vše, co je nyní možné. Ze srdce velkého jako naše planeta tryskají paprsky zlatého světla do všech stran. Děkuji andělům za přispění a otevírám oči. Opravdu se to děje. Vnímám energie a posílám je dál. Dokonce se mi stává, že se napojím na konkrétní osobu, léčím ji a pak mi přichází zpětná vazba, že ona opravdu vnímala, že se něco děje.

Každý den ve 22:00 teď spouštím andělské léčení pro všechny, kteří se v tu chvíli napojí a přijímají. Přišlo mi to jednoho dne jako zpráva od Bytostí světla, abych toto lidem přinášela. A já se toho chopila s radostí, protože je to úžasný způsob, jak být v těchto nádherných energiích a přispět všem, kteří to potřebují a vyberou si to. Ohlasy jsou úžasné. Pokračovat budu tak dlouho, dokud to bude přínosem. Vím, že tímto společně tvoříme novou realitu. Takovou, o které víme, že je možná a kterou jsme si vysnili. A teď se stává skutečností.

Začátek kouzelného

K tomu všemu mě dovedlo mé úžasné tělo. Již více než rok následuji energii toho, co je pro mě expanzivní, ač se to zdá bláznivé nebo nerozumné. A tak jsem se účastnila spousty pokročilých kurzů Access Consciousness, až mi došlo, že celou dobu mě tělo vede ke kurzu Bytosti světla se Shannon O’Hara, ke kterému byly potřeba všechny předchozí kurzy. A odtud byl už jen krůček k 21dennímu programu Channelování s Bytostmi světla, který v tu dobu poprvé přinesla Nikoleta Žolnerová.

Nejdřív jsem vůbec netušila, že já bych vůbec někdy mohla přinášet andělská poselství nebo channelovat energie. Trvalo pár týdnů, než mi došlo, jaké úžasné schopnosti vlastně mám. V tu dobu bylo pro mě důležité slyšet to opakovaně od ostatních účastnic programu, se kterými jsme si vyměňovaly sezení a přinášely andělské léčení nebo poselství od světelných bytostí. Pak jsem to teprve uznala. A tehdy to začalo sílit. Protože co neuznáme, to neexistuje.

Posilování víry v sebe a své schopnosti

A taky praxe dělá mistry. Každá výměna, kterou jsem si prošla, byla neskutečným obohacením obou stran. Funguje to i na dálku a tak jsme se mohly propojovat tak často, jak jen to bylo možné. Přinesla jsem pak andělské léčení i naživo pro svou rodinu i přátele. Bylo to zase úplně jinak kouzelné. S každým léčením přišlo i poselství pro danou osobu. Většinou ještě v napojení sednu k počítači a ruce mi jedou po klávesnici, až vytvoří něco, čemu se pak nestačím divit, když si to zpětně čtu. Přichází mi verše a druhá strana pak žasne, jak je to trefné.

S anděly komunikuji také skrze andělské karty, které jsem si koupila poprvé v životě. Přinesou mi vždy jasnou odpověď na to, co zrovna řeším. Naprosto mě dostal výklad mého partnerského vztahu, každá karta tak přesně vypovídala o všech jeho aspektech a ve výsledku jsem dostala jasnou zprávu, že tomuto vztahu andělé žehnají a vzejde z něj mnoho velkých věcí! Dva takové zázraky nám dělají radost každý den, náš syn má dokonce duši anděla, který má propojující energii.

Andělé a Bytosti světla mi do života vstoupili právě v době, kdy jsem se více zabývala světem různých entit, se kterými mám také velké kapacity. Stejně tak moje dcera, která velmi dynamicky vnímala věci očím neviditelné a často reagovala podrážděním nebo nevysvětlitelným pláčem. Čistila jsem pak různé démony a vždy se jí ulevilo. Bylo to čím dál lepší, měla jsem s tím větší lehkost a postupně jsem se stala nekompromisní v tom, že jsem jim naprosto jasně přikázala, ať jdou pryč, že tady nemají co dělat.

Po nějaké době se moje komunikace s neviditelnými bytostmi přeorientovala z čištění těch, co přínosem nejsou, na komunikaci s těmi, kteří nám chtějí přispět a ukázat nám, že i my jsme nádherné světlené bytosti a jediné, co je potřeba, je uvěřit tomu a žít to.

I teď, když to píšu, jsou se mnou a vedou mé prsty po klávesnici takovou rychlostí, že mi do toho nestačí mluvit hlava. Ta už dávno pochopila, že je něco jiného než tato fyzická realita. Často máme tendenci zpochybňovat vše, co se vymyká. A taky se za to soudíme. A právě, když se soudíme, skrývají se za tím naše největší dary a kapacity. Takže je načase je prozkoumat, otevřít, zvědomit si je, přivlastnit, používat a obohatit jimi tento svět?

Potkáme se v prostoru světla a lásky?

Těším se na všechny z vás, kteří se rozhodnete prozkoumat svoje kapacity a dovolíte si jimi prozářit tento svět! Pojďme zářit společně a vytvořit si realitu takovou, jakou si přejeme pro nás i budoucí generace. Pokud vás láká nechat se opečovat a ozdravit andělským léčením přineseným pouze a přímo pro vás, napište mi. Se všemi ostatními se těším na naše pravidelná večerní setkávání v prostoru radosti, lásky, dovolení, přijímání, darování a naděje, každý den ve 22:00. Stačí si udělat pohodlí, naladit se a přijímat. A pak si na mém FB profilu můžete přečíst poselství, které mi přišlo. Děkuji, že jste součástí!

Lenka Pánková
Lenka je terapeutka s duší léčitelky, inspirující žena a šťastná máma, která přispívá tím, co umí a co prožila k tomu, aby ženy rodily děti v lásce, radosti, harmonii a klidu. Pomáhá ženám postavit se do své síly, napojit se na své tělo, dítě a přírodu, probudit vědomí a prožít tak porod jako nádherný zážitek na celý život. Příběh Lenky o cestě k vědomému těhotenství a porodu si můžete přečíst tady. Lenka je autorkou e-booku zdarma Jak rodí Bohyně a 5 kroků k vysněnému porodu.

Líbí se vám moje články? Rádi byste dostávali na svůj e-mail upozornění vždy, když vytvořím další?
Přihlašte se k zasílání inspirace z oblasti přirozeného životního stylu a buďte mezi prvními, kdo si ji bude číst!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů