Cesta přes zkažené zuby k harmonizaci celé rodiny

Ne, do toho já nikdy nepůjdu…

V jednom multilevelu už jsem byla a to mi stačilo…

Když už, tak jen pro osobní potřebu…

Tak tohle jsem si myslela ještě před měsícem, když kolem mě lítala jedna nabídka za druhou přidat se k nově vznikající firmě, která nabízí zdravé sirupy (sirup = spousta cukru, jen to neeee!) formou multilevelu (fuj, to je snad sprosté slovo!). Ach, ty pevné úhly pohledu…

Energie toho všeho pořád kroužila kolem a nedala pokoj! A pak slyším slova našich kamarádů Monči a Páji, jejich úspěchy se zatuhlými koleny pomocí vysokých dávek kolagenu, taky spoustu dalšího, hlava mi to nebere, až zabrnkají na mou strunu… „Kolem toho všeho je úžasná skupina lidí, kteří se vzájemně podporují, někdo dělá energy pully, někdo SOP, máme čistící zoomy. Alisha mimo biorezonanci dělá taky Access a Happy Mouth.“ Počkat…ahaaa…Tak tohle je ta energie kolem toho! Žádala jsem si o celostní pohled na Marušky zkažené zoubky a Vesmír mi posílá do cesty toto!

O pár týdnů později už sedíme s Májou u Alishi v ordinaci. Je to pro ni nové, nikdy na žádném takovém vyšetření nebyla, zvládá to úžasně. Vše tady září barvami, nádherně voní esencemi a je prosyceno příjemnou energií ozdravení. Taky mezi náma třema energie proudí a tvoří se něco krásného. Při scanu Marušky pociťuju obrovský vděk za možnost zjistit příčinu toho, co je kde v těle „špatně” a rovnou to napravit. A tady do hry vstupují ty zdravé sirupy. Alisha nám do nich nahrává frekvence, které budou pracovat na Marušky uzdravení i doma. V průběhu naší návštěvy se dotkneme i možnosti spolupráce a mně se tak otevírá zcela nový svět možností, jak ještě jinak pracovat s těly a jsem z toho naprosto nadšená.

Odjíždíme s protivirovými kapičkami, ústní vodou a taky čtyřmi sirupy, třemi pro Máju a jedním pro mě. Díky registraci máme ten čtvrtý zdarma a k tomu ještě lepší cenu za každý jeden. Ve všech produktech máme nahrané frekvence přímo na míru. Večer si je nadšeně nadávkujeme a při prvním napití přichází zkřivený obličej a nechuť. Jsou velmi intenzivní i pro mě, natož pro malé dítě. To množství není velké a dá se i ředit vodou, ale nejdřív to zkouším samostatně. Maruška to sice zvládne, ale bojím se, jak to bude pokračovat další dny, když jí to má vydržet na více než měsíc.

Další den ráno jí sirupy ředím vodou, ale to jí zase trvá, než to vypije, takže taky nic moc. No dobře, jaké jiné možnosti tady jsou, ptám se. Promluvím si s ní. Říkám jí, ať to bere jako takovou medicínu, která pomůže jejímu tělíčku a pokud jí to nechutná, ať třeba u toho zavře oči. Na oběd už je statečně pije bez ředění, sice se ještě otřepe, ale zvládne to. Večer je to ještě rychlejší a na druhý den už je pije s chutí, po pár dnech si o ně dokonce sama říká a mlaská si, jak jí chutnají. Takže je to o tom, zvyknout si na dosud neznámou chuť a intenzitu. A taky to hned nevzdat a ptát se po jiných možnostech.

Můj první vypitý sirup – Life. Za 14 dní mě doslova nakopl k životu a tvorbě.

V průběhu dalších dní mě Alisha přidává do oné FB skupiny jejího Infinity týmu, kde energie proudí a vtáhne mě do toho celého s lehkostí a radostí. V jejich podání je to taková nekonečná tvorba bohatého a zdravého života. A já jsem teď součástí. Z nadšení začínám prozkoumávat i samotný systém firmy Harmonelo a vnímám tam obrovskou možnost přinést lidem návrat ke zdraví i možnost prevence. Odměňovací systém je velice štědrý a ten, kdo si kromě zdraví vybere i finanční hojnost, může tak rozjet své podnikání nebo si přivydělat ke svým vlastním aktivitám či zaměstnání.

A tady už není tak striktní „ne, nebudu se toho účastnit”. Ptám se na to ještě Bytostí světla a dostávám jasnou odpověď, že Harmonelo mi přinese do života hojnost. Zdraví i peněz. I moje tělo je nadšené, takže jdu do toho. Objednávám startovací balíček 32 sirupů všech barev a své nadšení sdílím dál. Vysílám přání, ať lidé zachytí tuto ozdravující a vyživující energii, která je za tím.

Kudy tečou, tudy léčí – sirupy Harmonelo

Mým záměrem je vytvořit tým nadšených lidí, kteří si žádají být placeni za to, že investují do svého zdraví. Sama od roku 2012 podnikám a přitom jsem od roku 2016 na rodičovské dovolené, takže můj tým bude mít podporu i ohledně všech podnikatelských náležitostí, hlavně pro mámy na mateřské. Přidám také podporu energetickou. Doc. Mgr. Alishia Gajić zaštiťuje celý tým svou profesionalitou a radí nám ohledně volby sirupů a jejich dávkování při různých diagnózách, nadšeně s námi sdílí své případy z praxe a její energie radosti je velmi nakažlivá.

Tohle mi dává obrovský smysl a navazuje na vše, co jsem dosud ve svém životě tvořila. A kdo mě zná, ví, že jsem „blázen” do zdravého životního stylu, miluju kvalitní a čisté potraviny. Sirupy Harmonelo, které vlastně neobsahují žádný přidaný cukr (jsou slazeny stévií), naopak překypují přírodními látkami prospěšnými pro naše tělo, si díky tomu našly své místo u nás doma. Harmonizují naše těla nejen zevnitř (kudy tečou, tudy léčí), také lahodí svými barvami i oku (pokud je tedy nemáte obalené alobalem jako my, aby se nevyrušily nahrané frekvence).

A co výsledky u Marušky? Vnímám velkou energetickou změnu v jejím fungování, brzy pojedeme na další scan. Opět mě její zoubky přivedly k něčemu velkému! Mezitím byl u Alishi v poradně i můj manžel, který dostal pěknou nálož, takže testujeme na plné obrátky celá rodina. Dokonce i Miky už má svou zkušenost. Vždy, když jsem ho zvedala, lupalo mu v celém těle, po sirupu s vysokými dávkami kolagenu je toto pryč. I u sebe si všímám zlepšení pružnosti, pevnějších nehtů a hebčí pokožky.

Dosud jsme ladili spíše bloky v hlavě a energetickou zátěž, teď je čas postarat se i o fyzické tělo. Líbí se mi myšlenka, že se o něj nebudeme starat až v době, kdy nám poteče do bot, ale zaměříme se už teď na prevenci a neustálé zlepšování výborného zdravotního stavu. Zatím jsme ve fázi ladění k tomu základu, tak jak to může být ještě zdravější a hojnější?

Jsem vděčná, že i přes počáteční pevné úhly pohledu jsem zůstala naladěná na energii a nechala se jí přitáhnout do tak skvělého projektu. Pokud vnímáte volání energie i vy a chcete být součástí mého týmu bohatých a zdravých, nebo si prostě chcete „jen” vylepšit své zdraví a k tomu být součástí týmu, který vás nakopne k tvorbě života v lehkosti a radosti, tak mi napište a já vás tím provedu a moc ráda přivítám na cestě k hojnosti ve vašem životě.


A na závěr pár praktických věcí, pokud chcete nasát energii z dostupných zdrojů. To, co se však skrývá za branami po registraci, je ještě větší jízda, tak zvu všechny odvážné, ať naskočí.

Za celým projektem stojí RNDr. Petr Ryšávka, na jeho odborná vystoupení se můžete podívat tady: https://harmonelo.com/odborne/

Obchodní ředitel Michal Karmazín říká, že střeva jsou nový miliardový byznys. Harmonelo je založeno na pitném režimu a pořádné dávce látek prospěšných našim tělům. A protože štěstí se skrývá ve střevech (jak o tom mluvil pan doktor v show Jana Krause), kdo by nechtěl zharmonizovat svůj mikrobiom?

Více o Harmonelu (sirupech i systému) se můžete dozvědět v tomto videu: https://pankovaleni.harmonelo.video

Potkáme se v novém světě možností?

Lenka Pánková
Lenka je terapeutka s duší léčitelky, inspirující žena a šťastná máma, která přispívá tím, co umí a co prožila k tomu, aby ženy rodily děti v lásce, radosti, harmonii a klidu. Pomáhá ženám postavit se do své síly, napojit se na své tělo, dítě a přírodu, probudit vědomí a prožít tak porod jako nádherný zážitek na celý život. Příběh Lenky o cestě k vědomému těhotenství a porodu si můžete přečíst tady. Lenka je autorkou e-booku zdarma Jak rodí Bohyně a 5 kroků k vysněnému porodu.

Líbí se vám moje články? Rádi byste dostávali na svůj e-mail upozornění vždy, když vytvořím další?
Přihlašte se k zasílání inspirace z oblasti přirozeného životního stylu a buďte mezi prvními, kdo si ji bude číst!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů